ASUS PROART Z790-CREATOR WIFI

-19%
Cena
423,97 €

Štandardná cena
521 €

Ušetríte
19% (97,03 €)

Výrobca

skladom - odoslanie do 24h
ks

 

Základná doska ProArt Z790-Creator WiFi umožňuje tvorcom obsahu maximalizovať výkon najnovšej 13. a 12. generácie procesorov Intel® Core™ v každom aspekte, pričom ponúka zoskupené výkonové stupne v konfigurácii 16 + 1, DDR5 a PCIe 5.0 a super rýchle pripojenia vrátane Thunderbolt™ 4 (kompatibilný s USB4®), sieťové porty 10Gb a 2,5Gb Ethernet a Wi-Fi 6E.

Tento model vyžaruje profesionálnu, elegantnú a precíznu víziu a je ideálny pre tvorcov obsahu všetkých typov. Vyniká rafinovanou monochromatickou čiernou povrchovou úpravou s kovovým zlatým akcentom.

Porty Thunderbolt™ 4 (kompatibilné s USB4®)

Úplné ponorenie sa do vašich diel zaručujú dva porty Thunderbolt™ 4, ktoré vám umožňujú pripojiť všetky typy gadgetov na vytváranie obsahu a umožňujú prenosy dát rýchlosťou až 40 Gb/s v oboch smeroch. Pre ešte viac kreatívnej kreativity s jedným 8K monitorom alebo dvomi farebne presnými 4K monitormi môžete pripojiť dedikovanú grafickú kartu k integrovanému vstupu DisplayPort na zadnom I/O paneli a odosielať video výstup cez Thunderbolt.

Ultra rýchle sieťové pripojenie

Integrovaná technológia Wi-Fi 6E využíva novo dostupné rádiové spektrum v pásme 6 GHz. To poskytuje až trojnásobok šírky pásma v porovnaní s pásmom 5 GHz a až sedem pásiem 160 MHz na poskytovanie ultrarýchlych bezdrôtových rýchlostí a zvýšenej kapacity siete, ako aj zlepšeného výkonu v prostrediach s viacerými pripojenými bezdrôtovými zariadeniami.

Dva ethernetové porty umožňujú rýchle dátové prenosy pre súčasné streamovanie alebo nahrávanie online obsahu so šírkou pásma 2,5 GB a použitím lokálneho sieťového disku (NAS) so šírkou pásma 10 GB. Vďaka tomu sa používateľ teší z lepšej organizácie a väčšej bezpečnosti dát.

Rozširujúce sloty PCIe 5.0

Oba rozširujúce sloty x16 podporujú PCIe 5.0 a ponúkajú bleskové rýchlosti až 64 GB/s pre kompatibilné zariadenia. Pre bezpečnú inštaláciu veľkých a ťažkých grafických kariet sú navyše chránené výstuhami SafeSlot a západku horného slotu možno jednoducho uvoľniť pomocou tlačidla Q-Release.

Ultrarýchle disky M.2

Štyri sloty M.2 PCIe 4.0 sú kompatibilné s jednotkami až do veľkosti 22110 a podporujú polia RAID nakonfigurované s NVMe® SSD pre neuveriteľné zvýšenie výkonu. Nakonfigurujte pole RAID s až dvoma jednotkami PCIe 4.0, aby ste si mohli vychutnať najvyššie rýchlosti prenosu dát.