HOBOT 388 je elegantný robotický čistič okien a iných hladkých povrchov štvrtej generácie s automatickým rozprašovačom vody a vstavaným zásobníkom.


Robotický čistič okien HOBOT 388 je vybavený patentovaným ultrasonickým rozprašovačom vody, ktorý vytvára 15 mikrometrov hustú hmlu prispievajúcu k ešte účinnejšiemu a dokonalejšiemu čisteniu okien.


HOBOT 388 rýchlo a precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov pomocou dvoch špeciálnych utierok z mikrovlákna vo zvislej aj vodorovnej polohe.


Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 388 používať na rôznych hrúbkach skiel a sklenených povrchoch, ako sú zrkadlá, zdvojené okná a ďalšie. Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie.


Ďalej je HOBOT 388 vybavený GYRO senzorom, navigačným systémom s AI-Techonology S4.0 a novou funkciou dvojitého čistiaceho cyklu. Štýlový a štíhly HOBOT 388 je možné ovládať šikovným mobilným telefónom alebo diaľkovým ovládaním.

Prednosti robotického čističa okien HOBOT 388
Ultrasonický rozprašovač vody
Zásobník na umývací prostriedok
AI-technology S4.0
Gyro a podtlakový senzor
Vertikálne a horizontálne čistenie
Na akúkoľvek hrúbku skla
UPS záložná batéria
Dve špeciálne čistiace kolesá
Detekcia rámov okien
Rýchlosť čistenia 4 min./ 1m2
Pracuje vo zvislej aj vodorovnej polohe
Diaľkové ovládanie
Ovládanie chytrým telefónom
Štýlový plochý dizajn

Automatický ultrasonický rozprašovač vody
HOBOT 388 poskytuje inovatívne riešenia pre automatické rozprašovanie vody alebo umývacieho prostriedku HOBOT na povrch okien. Ultrasonický rozprašovač vody vytvára 15 mikrometrov hustú hmlu podobnú ľudskému výdychu vzduchu. Táto hmla najskôr rozpustí nečistoty a následne pomocou špeciálnych utierok z mikrovlákna - nanoštruktúrových robot okno vyleští. Ultrasonická tryska veľmi dobre funguje s umývacím prostriedkom HOBOT alebo s destilovanou vodou. Vďaka tejto technológii HOBOT 388 spotrebuje iba 1ml vody alebo čistiaceho prostriedku HOBOT na plochu o rozmere 1m2.
Veľkosť obsahu zásobníka je 24ml, čo vystačí na čistenie plochy o rozmere 24m2. Ako náplň používajte iba destilovanú vodu alebo originálny čistiaci prípravok značky HOBOT.