Cena
39,63 €

Výrobca
JBL

Na dotaz - Dostupnosť ,,na dotaz´´ produkt je v portfoliu , ale momentálne nemá stanovenú dobu dodania, v prípade záujmu, alebo objednamia, Vás budeme bezodkladne kontaktovať.
ks

Popis produktu

Moderné slúchadlá pre dokonalé počúvanie a streamovanie zvuku JBL Pure Bass - oboje pohodlne bez káblov. Slúchadlá sú skladacie, takže ich bez problémov môžete prenášať kamkoľvek so sebou. Ponúknu vám až 40 hodín zábavy. Pomocou USB-C nabíjacieho kábla ich počas piatich minút nabijete na ďalšie dve hodiny. Ovládanie je veľmi jednoduché. Keď sa ohlási prichádzajúci hovor, zatiaľ čo napríklad pozeráte video na notebooku, slúchadlá automaticky plynule prepnú na váš telefón. Výhodou je aj technológia Bluetooth a možnosť aktivácie hlasového asistenta Siri či Hey Google rovno zo slúchadiel bez toho, aby ste museli použiť váš smartphone. Neváhajte využiť aj handsfree hovory, ktoré ľahko prijmete priamo na slúchadlách pomocou ovládacích tlačidiel.

Nerobte kompromisy a žite si svoju obľúbenú hudbu naplno. Bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 510BT vám sprostredkujú prémiovú kvalitu zvuku Pure Bass, ktorú využívajú prestížne hudobné akcie po celom svete.

Bez káblov je to vždy pohodlnejšie. Streamujte zvuk vo vysokej kvalite pekne bezdrôtovo rovno z vášho smartfónu. Technológia Bluetooth 5.0 vám v tomto prípade ponúkne znateľne vyššiu prenosovú rýchlosť.
Pokiaľ ide o váš voľný čas spojený s relaxom, pohodou a zábavou, tak sa zbytočne neobmedzujte. Doprajte si bezdrôtovo počúvanie až 40 hodín. Plné nabitie batérie pomocou USB-C kábla potom potrvá 2 hodiny. Ak sa ponáhľate a nemáte čas, počas 5 minút môžete slúchadlá nabiť na ďalšie dve hodiny.
Viacbodové pripojenie vám umožní slúchadlá plynule prepnúť z jedného Bluetooth zariadenia na iné. Takže napríklad behom okamihu slúchadla prepnete z videa pusteného na vašom notebooku na hovor na vašom smartfóne. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že by ste napríklad zbytočne zmeškali dôležitý hovor, na ktorý čakáte.
konštrukcia tohto modelu je vyrobená z ľahkých materiálov. Tkaninový hlavový most s jemnou výplňou a príjemne mäkké náušníky sa postarajú o to, aby slúchadlá boli dokonale pohodlné aj počas dlhšieho počúvania. Sklápací dizajn slúchadlám prepožičia skladnosť, takže ich môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek so sebou.
Šikovný osobný asistent Siri od Apple alebo Hey Google vám môžu byť nápomocní kedykoľvek budete potrebovať. Je to jednoduchšie, než by ste si mysleli. Stačí stlačiť multifunkčné tlačidlo umiestnené priamo na slúchadlách a hlasový asistent vám bude okamžite plne k dispozícii.