Cena
590,64 €

Výrobca

Skladom - dodanie (2-11 dni)
ks

Pripravte sa na nové dobrodružstvá s modelom F65!
Dochádzanie do práce ešte nikdy nebolo také jednoduché! Kolobežka Ninebot KickScooter F65 vám vďaka svojmu modernému dizajnu a jedinečným funkciám spríjemní každodenné dochádzanie do práce. Vďaka mimoriadne dlhému dojazdu až 65 km a veľkým pneumatikám si môžete predĺžiť trasu a pohodlne sa pohybovať po meste. Tento model je nielen funkčný, ale vďaka zabudovaným ukazovateľom sa postará aj o vašu bezpečnosť, vďaka čomu budete vy aj vaša cesta viditeľní pre ostatných!

Zostaňte pokojní a užite si jazdu až do vzdialenosti 65 km!
Vďaka vylepšenej batérii s kapacitou 551Wh, ktorú môžete nabiť v priebehu 5 hodín, vám pôžitok z jazdy vydrží ešte dlhšie! Už sa nemusíte obávať o batériu, keď po dni strávenom v práci jazdíte za priateľmi a rodinou, pretože môžete predĺžiť vzdialenosť až na 65 km. Umiestnenie batérie na širšiu nášľapnú dosku (šírka 210 mm) navyše zvyšuje stabilitu, takže sa môžete ľahko pohybovať po meste.

Pohodlná a odolná jazda vďaka veľkým pneumatikám
Vďaka veľkým 10-palcovým pneumatikám (s vnútornou dušou) sa nemusíte obmedzovať len na náročné cesty, pretože vám poskytujú nielen plný komfort, ale aj tlmia nárazy. Okrem toho je pneumatika vyrobená z polymérovej vložky a behúňa odolného proti opotrebovaniu, ktorý je vhodný aj na náročnejšie použitie. V neposlednom rade pohon zadných kolies modelu Ninebot F65 poskytuje stabilnú jazdu, takže sa môžete voľne pohybovať.

Výkonný motor, ktorý vás prenasleduje mestom!
Vďaka elektromotoru šetrnému k životnému prostrediu si môžete užívať každodenné dochádzanie do práce bez hluku. Menovitý výkon motora (400 W) je ideálny na plavbu a keď vás vyzvú kopce, maximálny výkon motora 700 W vám pomôže zdolať ich až do uhla sklonu 20 %. V závislosti od štýlu jazdy alebo nálady môžete prepínať medzi jazdnými režimami Eco, Standard a Sport. Pre režim chôdze, ak sa niekedy ocitnete v pešej zóne, má KickScooter F65 špeciálne pre tento účel potom maximálnu rýchlosť 3-5 km/h.

Robustný, ľahko skladateľný a kompaktný na uskladnenie: F65 má všetko!
Pohodlne sa používa aj ukladá! Keď skončíte jazdu alebo chcete medzitým prestúpiť na verejnú dopravu, kolobežku F65 ľahko zložíte v dvoch krokoch. Kolobežka KickScooter bola navrhnutá tak, aby bola kompaktná, prenosná a zároveň veľmi robustná vďaka rámu z uhlíkového trojuholníka. Vydrží aj maximálne užitočné zaťaženie 120 kg.

Svetlá, odrazky a nové zabudované smerovky: to všetko pre vašu bezpečnosť!
Posvieťte si na cestu zabudovaným neoslňujúcim predným svetlom LED s výkonom 2,1 W, ktoré vám osvetlí cestu pred vami, ale aj za vami pomocou zadných/brzdových svetiel. Predné, bočné a zadné odrazky E-MARK vám ponúkajú dodržiavanie predpisov a zabezpečujú bezpečnú jazdu aj za zhoršených svetelných podmienok. Vlastnosti modelu F65 sú nielen štýlové, ale majú aj tri veľmi dôležité vlastnosti: Jas, viditeľnosť a bezpečnosť. Preto sme do výbavy zahrnuli predné a zadné smerovky, aby ste mohli ukázať smer jazdy svojmu okoliu.

Systém rekuperačného brzdenia a BMS
Vedeli ste, že váš skúter Ninebot F65 KickScooter zachytáva energiu počas švihu vpred aj pri brzdení? Tento inovatívny systém umožňuje premenu kinetickej energie vozidla na elektrickú energiu a jej recykláciu počas brzdenia: Týmto spôsobom sa nestráca žiadna energia, pretože inteligentný systém riadenia batérie (BMS) pozorne monitoruje výkon batérie. A napokon, F65 brzdí rýchlejšie a bezpečnejšie vďaka dvom nezávislým rekuperačným brzdám, prednej bubnovej brzde a elektronickej zadnej brzde!

Všetky potrebné informácie nájdete na LED displeji na prístrojovej doske
Práve jazdíte na svojom skútri KicKScooter a zrazu sa čudujete, koľko batérie zostáva alebo aký režim jazdy práve používate? Všetky potrebné informácie si môžete jedným pohľadom prečítať na farebnom LED displeji prístrojovej dosky. Môžete tiež skontrolovať rýchlosť jazdy, či je zapnuté/vypnuté predné svetlo a mnoho ďalšieho. Vďaka pripojeniu Bluetooth k inteligentnej mobilnej aplikácii Segway Ninebot môžete tiež skontrolovať dojazd, ako aj údaje o jazde alebo v prípade potreby aktivovať režim chôdze.

    • Dojazd až 65 km
    • Maximálna rýchlosť do 20 km/h
    • 10-palcové pneumatiky s vnútornou dušou
  • Zabudované predné a zadné ukazovatele