Asus ProArt PA328CGV (90LM06R1-B01170)


Cena
630,71 €

Výrobca

Skladom - dodanie (2-11 dni)
ks

Popis produktu

Bezkonkurenčná farba a neobmedzená kreativita

ProArt Display PA328CGV je 32-palcový monitor navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám kreatívnych profesionálov – od úpravy fotografií a videa až po grafický dizajn. Displej ProArt PA328CGV je z výroby kalibrovaný a validovaný spoločnosťou Calman, aby sa zabezpečila vynikajúca presnosť farieb (∆E < 2). Poskytuje tiež pokrytie farebného priestoru 100 % sRGB / 100 % Rec. 709, obnovovaciu frekvenciu obrazovky 165 Hz a technológiu FreeSync Premium Pro. Integrovaný port USB-C podporuje prenos dát, DisplayPort a 90 W napájanie cez jeden kábel pre pohodlné riešenie, zatiaľ čo dizajn C-svorky pomáha udržiavať poriadok na vašom stole. PA328CGV uľahčuje rýchle a presné dosiahnutie požadovaného konečného výsledku.

Dokonalé detaily obrazu v 4K HDR

Je vybavený panelom WQHD (2560 x 1440), ktorý poskytuje o 77 % viac pixelov ako bežné Full HD monitory podobnej veľkosti. To znamená, že si môžete vychutnať jasný a detailný obraz. Jas až 600 nitov a certifikácia VESA DisplayHDR 400 zaisťujú jasnejší a realistickejší obraz.

Vyzdvihnite skutočnú krásu svojich fotografií

ASUS ProArt Display poskytuje pokrytie farebného gamutu 95 % sRGB / 95 % Rec. 709 podľa priemyselného štandardu a podporuje farebný gamut DCI-P3 na reprodukciu bohatej a živej grafiky, ktorá zaisťuje, že každý detail vašich fotografií bude jasný a realistický.

Priateľské k vykresľovaniu 2D/3D

Variabilná obnovovacia frekvencia až do 165 Hz (VRR) s FreeSync Premium Pro umožňuje tvorcom vytvárať hry s rýchlym vykresľovaním a vykonávať kontrolu kvality na jednej obrazovke. Vysoká snímková frekvencia zaisťuje plynulý obraz pre pohodlný zážitok zo sledovania. 

Skutočná farba hneď po vybalení z krabice

Špecialisti na farby sa spoliehajú na farebne presné displeje, aby zabezpečili, že ich výtvory budú vyzerať presne tak, ako by mali. Displej ProArt PA328CGV je z výroby kalibrovaný a overený spoločnosťou Calman, aby bola zaručená špičková presnosť farieb. Každý displej ProArt prechádza prísnym a starostlivým testovaním, aby sa zabezpečila hladšia gradácia farieb. Profesionálny spotrebiteľ si môže byť istý, že pri prezeraní aj vytváraní obsahu je vernosť farieb na najvyššej úrovni.

Rýchle nastavenie farebného gamutu

Exkluzívna predvoľba ProArt od spoločnosti ASUS poskytuje viacero režimov na rýchle nastavenie farebného gamutu. Či už upravujete farby, upravujete video alebo fotografie, môžete jednoducho prepínať režimy tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Súlad s DICOM časťou 14 zaisťuje plynulé prechody a presnú identifikáciu tieňov v odtieňoch sivej.

C-svorka na stôl

Sústreďte sa na to, čo je dôležité. Monitor ASUS ProArt PA328CGV sa dodáva s pohodlnou montážnou konzolou, ktorá pomáha uvoľniť miesto na vašom stole. Držiak je možné pripevniť na okraj takmer akejkoľvek rovnej pracovnej plochy.

Konektor USB-C, ktorý zvládne všetko

ProArt Display PA329CV poskytuje bezkonkurenčnú kompatibilitu s väčšinou multimediálnych zariadení s konektormi USB-C, HDMI a DisplayPort. Integrovaný port USB-C podporuje prenos dát, DisplayPort, ako aj napájanie 90 W. PA328CGV slúži aj ako USB hub, čo znamená, že keď k nemu pripojíte svoje zariadenie cez USB-C (pomocou kábla C to C resp. kábel C do A), získa prístup ku všetkým periférnym zariadeniam pripojeným k portom USB.

Presný náhľad na nastavenie v reálnom čase

QuickFit Plus je inteligentná funkcia mriežky obrazovky, ktorá vám umožňuje zarovnať a zobraziť ukážku. Centrálna značka a bezpečnostná oblasť umožňuje náhľady v reálnom čase pri práci na súprave, aby ste sa vyhli videu mimo obrazovky. Pravítko poskytuje skutočnú veľkosť v palcoch na okraji; tiež si môžete prispôsobiť pracovnú veľkosť podľa svojich preferencií.

Technológia ASUS Flicker-Free a technológia ASUS Ultra-Low Blue Light

Technológia ASUS Flicker-Free poskytuje zvýšený užívateľský komfort a prémiové pracovné prostredie znížením blikania obrazovky, aby sa minimalizovalo namáhanie očí, bolesti hlavy a celková únava počas dlhých hodín strávených pred monitorom. Exkluzívna technológia ASUS Ultra-Low Blue Light vás navyše chráni pred vyžarovaním modrého svetla, ktoré môže byť škodlivé pre váš zrak. Ponúka štyri nastavenia filtra modrého svetla, ku ktorým máte pohodlný prístup prostredníctvom ponuky na obrazovke, ku ktorej sa dostanete pomocou tlačidla skratky.

Všestranné pohodlie vďaka ergonomickému dizajnu stojana

S ergonomicky navrhnutým stojanom s naklonením, horizontálnym otáčaním, otáčaním o 90° a nastavením výšky zaisťujú displeje ProArt pohodlné sledovanie a používanie. Možnosť otočiť obrazovku doprava alebo doľava o 90 stupňov v režime na výšku príde vhod pri práci s dlhými dokumentmi, kódovaní alebo prehliadaní webu. A čo viac, stojan s rýchlym uvoľnením uľahčuje montáž vášho displeja pomocou integrovaného nástenného držiaka VESA bez skrutiek, takže to zvládnete za pár sekúnd!