DeLonghi Magnifica S ECAM220.20W


Cena
297,30 €

Výrobca

Skladom (2-5 dni)
ks

Kľúčové vlastnosti De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.20.W

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Parná tryska pre napeňovanie mlieka
 • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy
 • Dotykové tlačidlá na voľbu nápoja
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 15 barov

Vždy čerstvo zomletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De´Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. „Tubeless Systému“ sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy. 

Moderný systém ohrevu vody Termoblok

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom Termoblok. Vysoko presné elektronické ovládanie zabezpečuje optimálnu teplotu vody, aby boli dosiahnuté perfektné výsledky v šálke kávy. Výhodou systému je, taktiež, tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.

Nápoj presne podľa vašej chuti

Objavte intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami na priamu voľbu svojho obľúbeného nápoja. Aby káva bola pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné nastaviť arómu či veľkosť a následne uložiť do pamäte kávovaru. V nastaveniach kávovaru je tiež možnosť zvoliť požadovanú teplotu vody.

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Kto si rád vychutná krémové cappuccino, môže si pripraviť mliečnu penu pomocou tzv. Cappuccino systém. Integrovaná tryska na napeňovanie mlieka umožňuje autentickú prípravu kávových špecialít, či už nadýchané cappuccino, jemné latte macchiato alebo intenzívne flat white.

Užite si ďalšiu extra funkciu kávovaru

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška dávkovača, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, kávovar disponuje praktickou funkciou nahrievania šálok.

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožní šetriť energiu a starať sa o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden zo štyroch dostupných intervalov a po ich uplynutí sa kávovar automaticky prepne do pohotovostného režimu. Nemusíte sa strachovať ani o čistotu výrobku, pretože pred vypnutím sa vnútorný okruh automaticky vypne.

Vlastnosti

 • Automatický kávovar
 • Intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami pre jednoduché ovládanie prístroja
 • 4 čiernobiele tlačidlá na prípravu zvoleného nápoja jedným stlačením
 • Nastavenie nápoja podľa vašich predstáv nebolo nikdy jednoduchšie: vyskúšajte silnú, strednú alebo jemnú arómu
 • Tradičná tryska na penenie mlieka na jednoduchú prípravu krémovo mliečnej peny alebo na prípravu horúcej vody na čaj
 • Kávovar je možné použiť so zrnkovou aj predmletou kávou
 • Môžete si pripraviť dve šálky kávy naraz alebo dvojité espresso
 • Zabudovaný tichý mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Nerezová odkvapkávacia tácka
 • Vyberateľná sparovacia jednotka pre jednoduché čistenie a údržbu
 • 250g zásobník na kávové zrná

Technické parametre

Príkon 1450 W
Tlak 15 bar
Typ mlynčeka Áno
Objem nádrže na vodu 1,8 l
Displej Áno
Parná tryska Áno
Nádoba na mlieko Nie
Funkcia horúca voda Áno
Funkcia odvápňovanie Áno
Výška 35 cm
Šírka 24 cm
Hĺbka 44 cm
Hmotnosť 8,8 kg
Farba Biela