Robotický vysávač Dreame D9 s funkciou mopovania biely


Cena
315,15 €

Výrobca

Na dotaz - Dostupnosť ,,na dotaz´´ produkt je v portfoliu , ale momentálne nemá stanovenú dobu dodania, v prípade záujmu, alebo objednamia, Vás budeme bezodkladne kontaktovať.
ks

Dreame VACUUM CLEANER ROBOT/D9 MAX WHITE RLD33GA DREAME viac

Robotický vysávač Dreame D9 verzia EÚ

  • S navigačnou technológiou 3.0 pomocou laserového radaru: Navigačná technológia 3.0 pomocou laserového snímača vzdialenosti (LSD) umožňuje presnejšie ovládanie, bezprecedentnú rýchlosť skenovania a optimalizované vyhýbanie sa prekážkam a plánovanie trasy.
  • Technológia Smart SLAM: Pomocou technológie Smart SLAM dokáže robotický vysávač skenovať 2080 bodov za sekundu, čo zvyšuje účinnosť vysávania, zlepšuje plánovanie trasy a zefektívňuje orientáciu.
  • Vytvárajte virtuálne steny s vysávačom D9 Mistral: Môžete si vytvoriť mapu svojho domu alebo bytu, pomenovať jednotlivé oblasti, nastaviť zónové upratovanie a vytvoriť virtuálne steny tam, kde ich potrebujete. Túto funkciu dopĺňa 6 režimov čistenia, ktoré vám tiež umožňujú nastaviť vlastnú trasu vysávania a "zóny vylúčenia". Ak chcete určitú oblasť vyčistiť obzvlášť dôkladne, môžete využiť funkciu "dvojité čistenie".
  • Funkcia antibakteriálneho mopovania: Vďaka 3 úrovniam mopovania si môžete vybrať vhodnú úroveň pre každý typ podlahy a nastaviť potrebné množstvo vody tak, aby vyhovovalo rôznym potrebám čistenia. Funkcie vytierania zahŕňajú aj funkciu antibakteriálneho vytierania na komplexnejšie čistenie, ktorá spoľahlivo odstraňuje baktérie.

Vyzdvihnutie produktu

****** Výkonné sanie 3000 Pa, integrované zametanie a vytieranie, automatická detekcia kobercov, automatické zlepšenie sania.
****** 570ml veľkokapacitná nádoba na prach, 4-rýchlostné nastavenie sania; 270ml nádrž na vodu, objem vody s 3-rýchlostným nastavením; 20mm prejazd cez prekážky, ľahšie a voľnejšie stúpanie.
****** 5200mAh veľkokapacitná batéria + inteligentný systém riadenia batérie, približne 150 min dlhá životnosť, naraz možno vyčistiť veľkú plochu približne 250m².
****** Inteligentný bod prerušenia bude pokračovať v čistení a po nabití sa automaticky vráti do bodu prerušenia a začne čistiť, takže si môžete byť istí, že nikto nie je doma.
****** Zabudovaný vysoko presný inteligentný snímač dokáže plne rozpoznať prostredie a vykonávať úlohy čistenia pri náraze, páde a na okraji.
****** Mimoriadne tichý proces čistenia, viacnásobná redukcia hluku, zažite tichší a krajší proces čistenia.
****** Do pamäte možno uložiť až 3 karty. Funkcia vytvárania a ukladania kariet pre tri poschodia bude implementovaná v nasledujúcej verzii aktualizácie OTA. Preto zostaňte naladení na najnovšie aktualizácie.

Špecifikácia
Značka: Dreame
Model: D9
Accessory types: Príslušenstvo: box na prach, mopová podložka, iné príslušenstvo, valčeková kefa, bočná kefa, zametací strojček, nádržka na vodu
Materiál: ABS, iné
Funkcia: Mop, Vysávanie, Zametanie, Zametanie s odsávaním, Vysávanie, Mokré
Vlastnosti: Ľahký, Mop, Diaľkové ovládanie, Plán, Samonabíjací, Malý, Mokrý
Funkcia plánovania: Áno
Samonabíjanie: Áno