Cena
174 €

Výrobca

Skladom - dodanie (2-10 dni)
ks

Huawei Watch GT 3 42mm Elegant Zrokový (55027151) viac

Nechajte sa zlákať štýlovým dizajnom, špičkovým displejom AMOLED a intuitívnym ovládaním. Hodinky ponúkajú viac ako 100 režimov cvičenia, monitorovanie srdcovej frekvencie a saturácie kyslíka v krvi a sledovanie spánku. Okrem toho monitoruje aj vaše dýchanie a v prípade stresu vás upozorní na potrebu odpočinku. Hodinky GT 3 majú aj niekoľko inteligentných funkcií, ktoré vám uľahčia ich ovládanie. Jednoduchým otáčaním otočnej korunky môžete jednoducho priblížiť alebo oddialiť aplikácie na ciferníku hodiniek a potom potvrdiť výber. Vysoká obnovovacia frekvencia tiež všetko uľahčuje, takže môžete nastaviť čas budíka, aj keď máte mokré ruky. Hodinky sú kompatibilné so systémami iOS a Android.

Štýlový dizajn

Tento model je k dispozícii v 2 veľkostiach ciferníka. Oba modely ponúkajú nadčasový dizajn, ktorému dominuje farebný displej AMOLED, 3D zakrivené sklo, pôsobivá hra odleskov a elegantný remienok, ktorý dopĺňa celkový vzhľad.

Štýlový dizajn

Športovo orientované

Môžete sa spoľahnúť na moderné satelitné systémy, ako sú GPS, GLONASS alebo Galileo. Hodinky majú výkonný systém proti rušeniu, ktorý zvyšuje stabilitu signálu a presnosť vašej polohy. Neváhajte využiť funkciu Späť, aby ste sa už nestratili

Športovo orientované

Využite osobného kouča

Samotné inteligentné hodinky vyhodnotia vašu kondíciu na základe histórie vašich výkonov a ponúknu vám profesionálny plán každodenných kondičných tréningov, či už ste začiatočník alebo pokročilý bežec. Všetko bude pekne prispôsobené vašim schopnostiam.

Využite osobného kouča

Motivácia a regenerácia

Na základe vašej srdcovej frekvencie, tempa a prejdenej vzdialenosti hodinky vyhodnocujú vaše tréningové zaťMotivácia a regeneráciaaženie, bežecký index a čas na zotavenie. Získate praktické poznatky a rady, ktoré vás budú motivovať k ďalšiemu zlepšovaniu.

Motivácia a regenerácia

Monitorovanie srdcovej činnosti

Inovatívny modul presne monitoruje srdcovú frekvenciu a obsah kyslíka v krvi. Dokáže odfiltrovať rušivý okolitý hluk, aby boli údaje čo najpresnejšie. Hodinky sa na zápästí nosia veľmi pohodlne, takže sa takmer stanú vašou súčasťou.

Monitorovanie srdcovej činnosti

Dlhá životnosť batérie

Ďalšou výhodou je dlhá výdrž batérie. Vďaka tomu sú hodinky ideálne nielen na bežné každodenné nosenie, ale aj na všetky športové aktivity. Okrem toho podporuje bezdrôtové nabíjanie. Vďaka tomu môžete telefón používať aj na reverzné nabíjanie.

Dlhá životnosť batérie