Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K2028DPB


Cena
562,57 €

Výrobca

Skladom (2-5 dni)
ks

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 5 5500H / 16 GB / 512 GB / RTX 2050 / 144 Hz (82K2028DPB) viac

 • Operačný systém: Windows 11 Home
 • druh notebooku: herní
 • nominálne rozlíšenie LCD: 1920 x 1080 pixelů
 • procesor: AMD Ryzen 5
 • veľkosť pamäte RAM: 16 GB
 • kapacita disku SSD: 512 GB
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3 je herný notebook, ktorý je vďaka použitiu rýchleho procesora AMD Ryzen a ďalších kvalitných komponentov ideálnym riešením pre hráčov. Už jeho základná konfigurácia je vybavená tak, aby ste si na nej zahrali aj moderné tituly. Jasný displej s Full HD rozlíšením a výstup HDMI 2.0 predurčujú tento laptop na dokonalé zobrazenie lokálneho aj streamovaného obsahu – a to všetko za dostupnú cenu.

  Pre nadšených hráčov

  Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 je určený pre nadšených počítačových hráčov, ktorí si za rozumnú cenu chcú zahrať najnovšie hry vo vysokej kvalite a bez sekania. Svoje obľúbené tituly si môžete zahrať vďaka procesoru AMD Ryzen 5 série H a ďalším výkonným komponentom, ako je grafická karta Nvidia GeForce, operačná pamäť DDR4 či SSD úložisko.

  Pre nadšených hráčov

  Skvelý obraz vďaka obnovovacej frekvencii

  Vďaka 15,6 palcovému displeju s Full HD rozlíšením a obnovovacej frekvencii 120 Hz, získate skvelý obraz nielen na hranie, ale aj prehrávanie videa bude plynulé a s jasnými farbami. Pokiaľ by vám použitý IPS LCD panel náhodou nedostačoval, môžete využiť rozhranie HDMI 2.0, a k notebooku si tak pripojiť ďalší monitor alebo dokonca televízor pre externé zobrazenie obsahu.

  Skvelý obraz vďaka obnovovacej frekvencii

  Klávesnica prispôsobená hraniu

  Okrem vnútorného vybavenia notebooku Lenovo IdeaPad Gaming 3 je hraniu prispôsobená aj jeho klávesnica so zdvihom klávesov 1,5 mm pre dokonale presné ovládanie. RGB podsvietenie klávesnice zaisťuje skvelú viditeľnosť za akejkoľvek situácie a akéhokoľvek okolitého osvetlenia, prípadne jeho nedostatku.

  Klávesnica prispôsobená hraniu

  Batéria nabitá za okamih

  Batéria notebooku Lenovo IdeaPad Gaming 3 je nabitá za okamih. Využíva totiž technológiu rýchleho nabíjania – iba za hodinu ju nabijete na 80 percent jej kapacity. Vďaka tomu je laptop veľmi flexibilný a môžete sa na ňom baviť alebo pracovať odkiaľkoľvek a kedy