Cena
159,52 €

Výrobca

Skladom (2-5 dni)
ks

Popis produktu 

  • Obnovovacia frekvencia: 280 Hz
  • Základné konektory: DisplayPort x1, HDMI x2
  • Uhlopriečka obrazovky: 24,5"
  • Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FullHD)
  • Typ matice: VA

Obraz vo Full HD kvalite

Pohodlné podmienky na prácu a používanie multimédií poskytne monitor s rozlíšením Full HD. Ide o takmer univerzálne riešenie, ktoré umožňuje pohodlnú kancelársku, ale aj grafickú či dizajnérsku prácu. Rozlíšenie Full HD (1920 x 1080) je ideálne aj na hranie hier a sledovanie filmov.

formát 16:9

Ide o monitor s najuniverzálnejším formátom 16:9, ktorý sa veľmi často volí pre pracovné aj multimediálne aplikácie. Panoramatický tvar obrazovky poskytuje optimálny pracovný priestor a je vhodný aj na hranie hier a sledovanie filmov.

Vyberte možnosť AMD Free-sync

Zabudnite na rozmazané obrázky, trhanie a koktanie grafiky v hrách. Tento model monitora je vybavený funkciou AMD Free-sync, ktorá mu umožňuje synchronizovať obnovovaciu frekvenciu obrazovky s rýchlosťou vykresľovania grafiky kompatibilnej grafickej karty. Objavte úplne nové možnosti zobrazenia a hrajte špičkovú produkciu bez obáv z meškania a zaseknutia grafiky.

Znížte namáhanie očí pomocou technológie redukcie blikania

Postarajte sa nielen o vynikajúce parametre zobrazovaného obrazu, ale aj o zdravé oči. Tento model monitora je vybavený technológiou na redukciu blikania, ktorá výrazne znižuje únavu očí pri dlhšej práci za počítačom.

Starajte sa o svoj zrak pomocou technológie redukcie modrého svetla

Modré svetlo, ktoré bežne vyžarujú monitory, môže spôsobiť poruchy spánku, únavu očí a dokonca aj poškodenie. Tento model monitora ponúka nielen optimálne technické parametre, ale je vybavený aj pokročilou technológiou, ktorá znižuje vyžarovanie modrého svetla. Ide o výhodné riešenie, ktoré vám umožní lepšie chrániť oči aj vtedy, keď každý deň trávite veľa hodín pri počítači.

Otočte obrazovku podľa svojich potrieb

Grafický dizajn, kreslenie či programovanie sú činnosti, ktoré si vyžadujú netradičný prístup a špecifické riešenia na uľahčenie práce. Tento model monitora je vybavený možnosťou otáčania obrazovky (PIVOT), ktorá určite spríjemní a zefektívni prácu s textom, kódom alebo niektorými projektmi. Obrazovku môžete kedykoľvek otočiť vertikálne a potom ju rýchlo vrátiť do štandardnej polohy.