Cena
1 570,14 €

Výrobca
LG

Skladom (2-5 dni)
ks
Televízor SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Telly, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×200, Dolby Atmos, AI Sound Pro, dolby Digital, trieda energetickej účinnosti G

Televízor 55" LG OLED55G33 SMART OLED


Smart OLED televízor LG – kombinácia moderného vyhotovenia a inteligencie

Smart OLED televízor LG OLED55G33 je dokonalou kombináciou moderného vyhotovenia a inteligencie skrývajúcej sa v procesoreα9 4K Gen6 AI. Tento procesor vie vylepšiť objekty v popredí a pozadí, vďaka čomu im dodá prirodzenú hĺbku. Na obrazovke si užijete neskutočne živé a pritom presné farby.

4K TV prináša vylepšený obraz s technológiou Dynamic Tone Mapping Pro

4K TV LG OLED55G33 využíva procesor α9 4K Gen6 AI na detekciu aktuálne zobrazovaného obsahu a na použitie optimálnej krivky tónov. Vďaka tomu dochádza k dynamickému mapovaniu tónov a prirodzenému HDR, hlbokému kontrastu a k tvorbe prepracovaných detailov.

Nekonečný kontrast 55" TV LG OLED55G33

55" TV LG OLED55G33 sa pýši samosvietiacimi pixelmi, ktoré vedia dosiahnuť najhlbšiu čiernu pre ostrý kontrast v každom obraze. To všetko bez podsvietenia, ktoré by inak tlmilo ich vplyv. Prvky na vašej televízii sú tak neuveriteľne ostré, že dokážete rozoznať aj jemné detaily.

4K televízor LG OLED55G33 s priestorovým zvukom 

4K televízor LG OLED55G33 s AI Sound Pro virtuálne mieša zvuk a vytvára 9.1.2-kanálový zvuk. Vďaka tomu si môžete užiť zvukové efekty, ako by ste sa práve nachádzali uprostred akčnej scény.

Nastavte si personalizovaný profil pre každého člena domácnosti

Každý máte iný vkus a radi by ste dostávali personalizované správy či aktuálne informácie o športe a aktuálnom dianí? S TV s Bluetooth LG OLED55G33 si môžete pomocou webOS 23 vytvoriť profily pre každého člena domácnosti zvlášť.

Neuveriteľne úzke rámčeky a elegantný vzhľad UHD TV LG OLED55G33

UHD TV LG OLED55G33 si vás na prvý pohľad získa svojím prepracovaným dizajnom a obrazovkou bez rušivých prvkov. Vďaka v podstate neviditeľným rámčekom sa úplne ponoríte do obrazu. Neuveriteľne tenký dizajn krásne doplní akýkoľvek interiér domácnosti.

Ideálny 55-palcový televízor LG pre každého z vás

55-palcový televízor LG OLED55G33 je ideálny na sledovanie vašich obľúbených programov, filmov či hudobných koncertov. 

S TV s WiFi LG OLED55G33si užijete zážitok ako v kine

TV s WiFi LG je vybavený technológiami Dolby Vision a Dolby Atmos, vďaka ktorým zažijete neuveriteľný zážitok. Procesor α9 4K Gen6 AI a Dolby Vision dodávajú mimoriadnu hĺbku a zvýrazňujú jemné textúry.

Užite si zábavný večer so Smart OLED TV LG

Chceli by ste všetky programy na jednom mieste? So Smart OLED TV LG OLED55G33 bude všetko pripravené na večernú pohodičku a filmový večer. Zažite zábavu s aplikáciami Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ a kanálmi LG. V ponuke nájdete vždy niečo vzrušujúce.

139 cm televízor LG vám dopraje herné zážitky

Pre všetkých milovníkov hier bude 139 cm televízor LG OLED55G33 ako stvorený! Zlepšite svoju hru vďaka dobe odozvy 0.1 ms, kompatibilite NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium a podpore VRR. So Smart TV LG sa rýchle akcie zmenia na jasné a plynulé!

Nová úroveň hrania s aplikáciou GeForce Now

Smart televízor LG OLED55G33 s aplikáciou GeForce Now umožňuje pridanie ďalších aplikácií, ktoré máte radi. Zahrajte si svoje obľúbené hry priamo v OLED TV LG. S nástrojom Game Optimizer môžete zvoliť ideálne nastavenia pre jednotlivé herné žánre a herné prostredie v sekunde. 

LG myslí na životné prostredie!

Obal Smart TV LG OLED je vyrobený z kompozitných materiálov, ktoré sú o 30 % ľahšie ako kedykoľvek predtým. Televízor 4K LG OLED55G33 je bezpečne a dostatočne zabalený tak, aby k vám doputoval vždy v poriadku. Škatuľa, v ktorej vám televízia príde, je úplne recyklovateľná. Ovládač je zabalený do tašky na biologickej báze.