Cena
296,24 €

Výrobca

Skladom - dodanie (2-10 dni)
ks

Táto robustná záhradná drvička sa môže pochváliť jednoduchým ovládaním a výkonným 2 500-wattovým elektromotorom, ktorý zvládne podrviť všetky druhy vetiev s priemerom až 45 mm. Ľahko si poradí aj s odstrižkami živých plotov, uschnutými rastlinami a ďalším záhradným odpadom. Nadrvená štiepka sa zachytáva vo veľkom zbernom koši s objemom 67 litrov a je možné ju následne využiť ako hnojivo alebo na kompostovanie. Drvič disponuje odolnou trubkovou konštrukciou a pojazdovými kolesami, pričom bezpečnosť pri prevádzke zaisťuje automatický anti-blok systém. Nechýba ani možnosť prepínania smeru chodu stroja či systém automatického podávania vetiev.

K pohodlnému ovládaniu drvičky slúži prehľadný panel v hornej časti stroja a určite vás potešia aj veľké pogumované kolesá uľahčujúce premiestňovanie stroja z miesta na miesto.

Stroj disponuje funkciou automatické vťahovanie vetiev, stačí ich iba vsunúť do plniaceho otvoru. V prípade, že dôjde k zahlteniu rezného valca, zafunguje antiblokovací systém, ktorý dokáže spustiť reverzný chod.

Drvič záhradného odpadu Makita UD2500 je možné ľahko zložiť, takže pri skladovaní zaberá len minimum miesta. Stroj tak ľahko uložíte do každej garáže, záhradného domčeka a pod.