Cena
392,22 €

Výrobca

Skladom (4-5 dni)
ks

Konzola Xbox Series X čerpá svoju silu zo špeciálne navrhnutého procesora založeného na najnovších architektúrach AMD Zen 2 a RDNA 2. Nový SOC (systém na čipe) je od základov postavený pre rýchlosť a výkon a poskytuje 12 teraflopov výpočtového výkonu. výkon a kompatibilitu so štyrmi generáciami hier.Xbox Series X otvára používateľom novú dimenziu konzolovej zábavy, kde hardvérové ​​a softvérové ​​inovácie umožňujú vytvárať skutočne futuristické hry.Architektúra Xbox Velocity ponúka úplne nové možnosti z hľadiska rýchlosti a výkonu s prelomovou kombináciou hardvéru, vyhradeného 1TB SSD, najmodernejšieho procesora a tesne integrovaného softvéru. Celok poskytuje bohatosť a dynamiku dojmov na dovtedy nepoznanej úrovni.

Rozširujúca pamäťová karta Xbox Series X poskytuje dodatočný 1 TB externého úložiska pri zachovaní rovnakého maximálneho výkonu, aký ponúka interný SSD konzoly pre plynulé hranie (predáva sa samostatne).

Chladič je neelektronický, pasívny mechanický komponent, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní spoľahlivosti a výkonu konzoly Xbox Series X. Je integrovaný priamo v šasi. Tento jedinečný komponent architektúry paralelného chladenia je do značnej miery zodpovedný za charakteristický vzhľad konzoly.

Vďaka revolučnej architektúre Xbox Velocity budú tisíce hier pre Xbox One, Xbox 360 a dokonca aj originálne hry pre Xbox fungovať oveľa lepšie. Zlepšenie je vidieť okrem iného po spustení a načítaní, stabilnejšia snímková frekvencia, vyššie rozlíšenia a kvalitnejšia grafika.

Modernizovaný dizajn s tvarovanými povrchmi a prepracovanou geometriou zvyšuje komfort používania počas hry. Rýchlo spárujte ovládač s kompatibilnými konzolami, počítačmi a mobilnými zariadeniami. Môžete medzi nimi tiež jednoducho prepínať a samotná hrateľnosť je veľmi pohodlná.