Cena
136,18 €

Výrobca
MSI

Skladom - dodanie (2-11 dni)
ks

Popis produktu 

  • Čipset dosky: Intel B760
  • Socket procesora: Socket 1700
  • Počet pamäťových slotov: 4
  • Bezdrôtová prevádzka: Bluetooth, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
  • Štandard dosky: ATX

MSI B760 GAMING PLUS WIFI

B760 GAMING PLUS WIFI je navrhnutý s množstvom konektivity, flexibilnými nástrojmi a pohodlným riešením Wi-Fi s pamäťou DDR5 pre hráčov, ktorí chcú všetko.

Pokročilé chladenie

  1. Nadrozmerný chladič: Chladič zväčšuje plochu na odvádzanie tepla, vďaka čomu aj najmodernejšie procesory bežia na plné obrátky.
  2. M.2 Shield Frozr: Udržuje M.2 SSD v bezpečí tým, že zabraňuje obmedzovaniu šírky pásma, takže bežia rýchlejšie.
  3. Ťažký chladič VRM: Chladič VRM pokrýva hornú časť MOS a pomáha odvádzať teplo.
  4. Tepelná podložka 7W/mK: Vysokokvalitné tepelné podložky MOSFET 7W/mK a prídavné tepelné podložky tlmivky zaisťujú vysoký výkon na všetkých jadrách.
  5. Zväčšený chladič umiestnený na mostíku PCH : zväčšený dizajn pasívneho chladiča pomáha znižovať hromadenie prachu a znižuje hluk generovaný doskou. Zároveň je zachovaná vysoká účinnosť odvodu tepla.

Optimalizované pre vodné chladenie

Doska je navrhnutá tak, aby spolupracovala s najpopulárnejšími riešeniami vodného chladenia typu All-in-One a zákazníckymi kvapalinovými chladiacimi systémami dostupnými na trhu. Konektor PIN, určený pre prevádzku s vodnými čerpadlami, podporuje zariadenia odoberajúce prúd až do 3 ampérov, čo dáva plnú kontrolu nad rýchlosťou vodného čerpadla. Jasne označená „keep-out-zone“ umožňuje jednoduchú a bezpečnú inštaláciu a dokonalé nastavenie zariadení.

Plné ovládanie ventilátora

Základné dosky MSI pomocou zjednodušeného grafického rozhrania umožňujú spravovať otáčky všetkých systémových ventilátorov a ventilátorov zodpovedných za chladenie procesora. Teplotu procesora a teplotu vo vnútri skrinky môžete spravovať z BIOSu alebo softvéru. Navyše je možné nastaviť až 4 cieľové teploty, ktorým systém automaticky prispôsobí otáčky ventilátora.

12+1+1-fázový dizajn zdroja kompatibilný so systémom Duet Rail Power

Odomknite a udržujte maximálny výkon s agresívnym dizajnom VRM s digitálnym systémom napájania CPU. Kombináciou 8+8-pinových napájacích konektorov a exkluzívnej technológie Core Boost je základná doska série MAG B760 pripravená vydržať veľkú hernú záťaž.

Konektory kompatibilné s Lightning Gen 4 PCI-E a systémom Steel Armor

Šírka pásma rozhrania x16 je dvojnásobná v porovnaní s predchádzajúcou generáciou a umožňuje prenos dát rýchlosťou 64 GB/s. Pokročilá technológia SMT (Surface Mount Technology) na montáž PCIE slotov znižuje rušenie a elektrický šum, čo umožňuje plnú podporu signálu PCI-E 4.0. Základná doska je zaistená dodatočnými spájkovacími bodmi. Teraz môžete do slotov PCIE ľahko umiestniť ťažké a veľké grafické karty.

Rýchle a do budúcnosti zabezpečené skladovanie

Základná doska B760 GAMING PLUS WIFI podporuje všetky najnovšie štandardy úložísk, čo umožňuje používateľom pripojiť akékoľvek ultrarýchle úložné zariadenie. Začnite hry rýchlejšie, načítajte úrovne rýchlejšie a získajte skutočnú výhodu nad svojimi nepriateľmi.

Najnovšia pamäť DDR5 so slotom SMT

Obrovský krok pri zlepšovaní výkonu DDR s najnovšou pamäťou DDR5. V kombinácii so špeciálnym procesom zvárania SMT a technológiou MSI Memory Boost sú základné dosky B760 GAMING PLUS WIFI pripravené poskytnúť výkon pamäte svetovej triedy.

Pokročilý proces zvárania SMT (Surface Mount Technology) znižuje výskyt defektov spájkovaných spojov, elektromagnetizmu a rušenia. V kombinácii s exkluzívnou technológiou Memory Boost poskytujú základné dosky MSI čistý a čistý vysokofrekvenčný signál DDR5.

Predné konektory USB Type-C

Základné dosky série MSI PRO sú vybavené prednými konektormi USB Type-C, ktoré umožňujú hráčom pripojiť najnovšie zariadenia USB. Zostavte si svoj počítač pomocou PC skrinky MSI, ktorá vám zabezpečí vysoký komfort používania.

Zdvojnásobte rýchlosť prenosu s ovládačom Lightning USB 3.2 Gen 2 10G

Používanie viacerých zariadení USB 3.2 naraz nebolo nikdy rýchlejšie! Základné dosky série MPG B760 ponúkajú širokú škálu možností pripojenia a zrýchlenia USB zariadení, pričom používateľom poskytujú bezprecedentnú rýchlosť zbernice USB až 10 Gb/s pomocou zadného konektora USB Type-C.