MSI Prestige 16 AI Studio B1VFG


Cena
1 815 €

Výrobca
MSI

Na otázku - Dostupnosť ,,na dotaz´´ produkt je v portfoliu , ale momentálne nemá stanovenú dobu dodania, v prípade záujmu, alebo objednamia, Vás budeme bezodkladne kontaktovať.
ks

MSI Prestige 16 AI Studio B1VFG-017PL Core Ultra 7 155H / 32 GB / 1 TB / W11 / RTX 4060 viac

Hlavné prednosti

 • Výkonný procesor Intel Core Ultra s Intel AI Boost.
 • Ultraľahký dizajn s hmotnosťou iba 1.6 kg.
 • Vynikajúci displej 16" OLED s rozlíšením UHD+.
 • Rýchle pripojenie Wi-Fi 7 pre bleskovú konektivitu.
 • Integrované bezpečnostné prvky vrátane čítačky odtlačkov prstov.
 • Dlhá výdrž batérie .
 • Grafika NVIDIA GeForce RTX 4070 podporí vašu kreativitu.
 • Notebook je vybavený moderným procesorom Intel Core Ultra 1, ktorý prináša revolučný výkon a energetickú účinnosť na tvorbu obsahu a produktivitu na cestách. Tento procesor využíva pokročilú hybridnú architektúru, ktorá kombinuje jadrá optimalizované pre rôzne typy úloh. Výkonné jadrá sú navrhnuté pre náročné úlohy, ako je hranie hier a kreatívne aplikácie, zatiaľ čo efektívne jadrá sú optimalizované na škálovanie viacvláknových úloh a úsporu energie. S týmito inováciami získavate nielen vynikajúci výkon, ale aj plynulú a efektívnu prácu s AI aplikáciami, čo z Prestige 16 AI Studio robí ideálny nástroj pre kreatívnych profesionálov a nadšencov do technológií.

  Výkonná grafika pre kreatívcov

  Otvorte dvere neobmedzenej kreativity s NVIDIA Studio, vašim kľúčom k profesionálnej tvorbe. Srdcom tohto systému sú špičkové RTX GPU, ktoré prinášajú revolúciu v používaní najlepších kreatívnych aplikácií. NVIDIA GeForce RTX 40 Laptop GPU prináša výkonnostný skok vďaka AI poháňanému DLSS 3 a umožňuje vytvárať verné virtuálne svety. RTX séria vám ušetrí hodiny vďaka špeciálnym enkóderom a dekodérom na urýchlenie video úloh a jadrám, ktoré posilňujú nástroje s AI. NVIDIA Studio vám umožní vizualizovať a realizovať vaše nápady s neuveriteľnou rýchlosťou. Vytvárajte návrhy, viacvrstvové grafiky a obrázky s ľahkosťou a zachyťte viac inšpirácie. NVIDIA Studio nie je len nástroj, je to katalyzátor pre kreatívnu a technologickú inováciu.