Oculus Meta Quest 3 128GB VR + hra Asgard's Wrath 2


Cena
582,18 €

Výrobca

Skladom (2-5 dni)
ks

Oculus Meta Quest 3 128GB + gra Asgard's Wrath 2 viac

Popis produktu

Moc

Prvý headset využívajúci platformu Snapdragon XR2 Gen 2, ktorá ponúka dvojnásobný výpočtový výkon procesora, poskytuje rýchlejšie načítanie a plynulejšie hranie v porovnaní s Meta Quest 2. To poskytuje dostatok výkonu na spustenie náročných aplikácií, ako sú rýchle hry a plynulé zobrazuje náhľad okolia v plnej farbe a vo vysokom rozlíšení.

Zmiešaná realita

2 RGB kamery s 18 fotodiódami poskytujú pohľad na okolie s 10x vyšším rozlíšením oproti Quest 2 a 2x vyšším oproti Quest Pro. Získate plnofarebný, kvalitný obraz okolia a vo fyzickom priestore sa vám objavia aj virtuálne objekty. Presná hĺbková projekcia a mapovanie miestnosti vám dávajú slobodu pohybovať sa vo fyzickom priestore a interagovať s virtuálnymi postavami alebo objektmi okolo vás.

Zvuk

Vstavané stereo reproduktory s 3D priestorovým zvukom poskytujú o 40 % širší rozsah zvuku, hlbšie basy a optimálne nastavenie vyváženia. 3,5 mm audio jack umožňuje pripojiť slúchadlá a posielať zvuk do externých audio zariadení.

Dizajn popruhu

Mäkký nastaviteľný remienok sa prispôsobí rôznym tvarom hlavy a účesom. K dispozícii je aj pevný popruh, ktorý sa predáva samostatne.

Nastavenie hĺbky

Môžete jednoducho nastaviť vzdialenosť medzipodložky od vašej tváre, aby ste zlepšili pohodlie a zorné pole.

Rozlíšenie displeja

2064 × 2208 pixelov na oko je takmer o 30 % vyššie rozlíšenie v porovnaní s Meta Quest 2, ktorá poskytuje čistejší obraz a realistickejšiu grafiku. Optický systém 4K+ Infinite Display s parametrami 25 PPD a 1218 PPI ponúka najlepšie rozlíšenie z celej rady zariadení Quest.

Obnovovacia frekvencia

72 Hz, 80 Hz, 90 Hz, 120 Hz (experimentálna funkcia).

Zorné pole

110 stupňov horizontálne a 96 stupňov vertikálne. To znamená rozšírenie vášho periférneho videnia, čo vám umožní vidieť viac z virtuálneho sveta a poskytne vám pohlcujúcejší zážitok.