Oculus Quest 2 White, 128 GB 899-00184-02


Cena
359,30 €

Výrobca

Na otázku - Dostupnosť ,,na dotaz´´ produkt je v portfoliu , ale momentálne nemá stanovenú dobu dodania, v prípade záujmu, alebo objednamia, Vás budeme bezodkladne kontaktovať.
ks

Oculus Quest 2 Ponorte sa s okuliarmi Oculus Quest 2 do sveta hier a virtuálnej reality. Spojenie 6 GB RAM pamäte a novej platformy Qualcomm Snapdragon XR2 sa postará o bezchybný výkon. Zatiaľ čo prepracované ovládače zaistia špičkové sledovanie rúk. Tak vezmite VR opraty do vlastných rúk a pustite sa do objavovania nového sveta. Hlavné vlastnosti Procesor a grafická karta novej generácie Prepracované ovládače Kompatibilita aj s počítačovou VR (vyžaduje kábel Oculus LINK, ktorý sa predáva samostatne) - okuliare samostatne fungujúce aj bez napojenia k PC.

Jednoduché nastavenie cez telefón a aplikáciu Oculus (zadarmo na stiahnutie) Vysielanie do kompatibilného televízora alebo mobilnej aplikácie Oculus Preskúmajte knižnicu hier a prostredí pre Oculus Quest 2 1832x1920 rozlíšenie na oko oproti Quest s 1440x1600 podpora až 90 Hz obnovovacia frekvencia oproti 72Hz u Quest Dokonalý obraz aj zvuk S okuliarmi Oculus Quest 2 sa môžete tešiť na rozlíšenie 1 832 × 1 920 pixelov na oko a super ostrosť, ktorá vám umožní byť neustále v strehu.

Vstavané reproduktory k vám potom pohrnú 3D pozičné audio hodné filmového plátna, ktoré bude počuť zo všetkých smerov.

Aby ste sa mohli ku Questu 2 prihlásiť, potrebujete účet na Facebooku. Vo VR sa tak môžete ľahko stretávať s priateľmi a objavovať komunity z celého sveta. Do objavovania sa môžete buď pustiť pod vlastným menom, alebo si vybrať nové a vytvoriť si jedinečný profil pre VR.

Obsah balenia Headset pre VR Dva ovládače Touch Napájací kábel Dve AA batérie Vymedzovacia vložka pre okuliare

Okuliare pre virtuálnu realitu. Platforma Qualcomm Snapdragon XR2. Prepracované ovládače. Kompatibilita s počítačovou VR. Jednoduché nastavenie cez telefón a aplikáciu Oculus. Vysielanie do kompatibilného televízora alebo mobilné aplikácie.