Cena
269,10 €

Výrobca

skladom 2-10 dní
ks

Keď používate inteligentné 90-násobné priblíženie, technológia inteligentného rozlíšenia vám umožňuje snímať pomocou veľkého priblíženia a súčasne zachová rozlíšenie snímky. Získate ostré snímky vysokodetailných objektov bez rozmazaných okrajov.

Pomocou rozhrania Wi-Fi možno pripojiť až tri smartfóny a na dva z nich nahrávať súbežne záznam vo vedľajších oknách. Dva obrazy vo vedľajších oknách možno navzájom vymieňať a taktiež možno prepínať ich polohy zobrazenia. Vďaka tomu možno snímať z viacerých uhlov a pohľadov s cieľom dosiahnuť emocionálny účinok, ktorý nemožno dosiahnuť s použitím jednej kamery.

Funkcia Level Shot automaticky rozpoznáva a koriguje naklonenie zachytených snímok. Nastavenie možno upraviť v troch úrovniach (vypnuté, normálne, silné) v závislosti od podmienok snímania. Stabilizátor HYBRID O.I.S. + (optický stabilizátor obrazu) používa päťosovú korekciu na dokonalé potlačenie rozmazania v celom rozsahu od širokouhlých záberov až po zábery nasnímané pomocou funkcie výkonného priblíženia. Umožňuje to zachytávať ostré, jasné snímky bez rozmazania takmer v každej snímanej situácii.