Cena
669,42 €

Výrobca

Skladom u dodávateľa (2-10 dni)
ks

Siemens EQ.500 integral TQ507R02, ušľachtilá oceľ

U plne automatických kávovarov Siemens sa snúbi inovatívna technológia a nadčasový dizajn. Kávovar Siemens TQ507R02 prináša jedinečný pôžitok z kávy s technológiou iAroma a intuitívnu obsluhu vďaka dotykovému coffeeSelect displeju s programovateľným jazykom a podsvietenými tlačidlami. Displej ponúka výber zo širokej ponuky nápojov. S funkciou OneTouch pripravíte všetky kávové nápoje jedným tlačidlom a vďaka funkcii OneTouch DoubleCup pripravíte jedným stlačením súčasne tiež dve šálky kávy aj mliečnej špeciality. O lepší pôžitok z kávy sa stará aktívne predhrievanie šálok. 

Systém iAroma

Jedinečný systém iAroma sa postará o najlepšiu kvalitu každej šálky kávy, a to pri akejkoľvek tvrdosti vody a druhu zrnkovej kávy. Tento prepracovaný a prepojený systém vždy docieli toho najvyššieho cieľa, ktorým je najlepší pôžitok z dokonalej chuti kávy. Kávovar je vybavený keramickým mlynčekom, tlakom 15 barov, integrovanou nádobou na mlieko, vyberateľným zásobníkom na vodu s objemom 1,7 l, zásobníkom na 270 g kávových zŕn a separátnym zásobníkom na mletú kávu.


 

Kľúčové vlastnosti

  • Jediným tlačidlom pripravíte 2 mliečne špeciality naraz - oneTouch DoubleCup
  • Automatické čistenie parou a optimálna hygiena s funkcii autoMilk Clean
  • Systém iAroma: vychutnajte si lahodnú kávu vďaka unikátnej technológii
  • Príprava kávy nebola nikdy jednoduchšia vďaka plne farebnému a intuitívnemu displeju CoffeeSelect
  • Extra silná káva s menej horkou chuťou vďaka dvojitému procesu mletia a sparovania: aromaDouble Shot 

 

Kávové špeciality jednoducho s maximálnym komfortom.

 

Kávové špeciality jedným tlačidlom

Funkcia OneTouch značí jedno stlačenie tlačidla pre akúkoľvek kávovú špecialitu. A čo viac, s funkciou OneTouch DoubleCup jedným tlačidlom môžete získať až dve šálky jakéhokoľvek nápoja naraz. Ako ľahké! Espresso, Cappuccino, Macchiato, káva, Late Macchiato - stačí si len vybrať. Pre vysoké poháre na Latte Macchiato využijete výškovo nastaviteľnú výpust. Pre extra silnú kávu je tu cyklus aromaDouble Shot, ktorý vydáva kávu s dvomi mlecími a škárovacími cyklami. Dochádza k menšiemu uvoľneniu horkých látok, aby káva nemala horkú príchuť.

 


 

Pre dokonalú chuť kávy

Keramický mlynček ceramDrive sa vyznačuje kvalitou a odolnosťou. Vďaka systému iAroma sa môžete tešiť na maximálnu arómu. Kávovar totiž inteligentne monitoruje a nastavuje parametre, aby dosiahol ideálnu a konštantnu teplotu sparenia.


 

Nadýchaná pena z integrovanej nádoby na mlieko

O nadýchanú penu sa postará integrovaná nádoba na mlieko, ktorú možno ľahko vybrať, uložiť do chladničky aj umývať v umývačke riadu. Funkcia autoMilk Clean značí menej čistenia a automatické preplachovanie mliečneho systému po príprave mliečneho nápoja.


 

Jednoduché čistenie a údržba

Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa spustí automatický čistiaci program a automatické je čistenie mliečneho systému autoMilk Clean. Servisné dvere v prednej časti kávovaru zaistia pohodlný prístup a rýchle čistenie. Môžete jednoducho vybrať sparovaciu jednotku, odkvapovú mriežku aj zásobník na sparenú kávu. Tiež trysku na mlieko je možné odňať a vyčistiť pod tečúcou vodou či v umývačke riadu.