Sony PlayStation 5 Digital 825GB


Cena
440 €

Výrobca

Skladom (2-5 dni)
ks
Herná konzola - k TV, SSD 825 GB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), možnosť hrania v 4K, menu v češtine, 1x herný ovládač
Nová generácia populárnej hernej konzoly PlayStation 5 Digital Edition je tu. A prichádza revolúcia, ktorá poskytne hráčom po celom svete úplne nové zážitky. Herná konzola totiž zvládne až 4K rozlíšenie pri 120 FPS. Za väčšinou hardvérovej výbavy Play Station 5 Digital Edition stojí spoločnosť AMD so svojím 8-jadrovým procesorom architektúry Zen 2 a grafickým čipom postaveným na platforme RDNA 2 s podporou ray tracingu.
Adaptívne spúšte, ktoré ťa vtiahnu do hry prostredníctvom dynamického odporu, simulujú vo vybraných hrách pre konzolu PS5 fyzický vplyv herných aktivít.
Vďaka hmatovej odozve, ktorú vo vybraných hrách pre konzolu PS5 ponúka bezdrôtový ovládač DualSense, ucítiš dôsledky svojich akcií v hre prostredníctvom dynamickej zmyslovej spätnej väzby.Hry pre konzolu PS5 podporujúce grafiku HDR ponúkajú neuveriteľne realistické a živé farby.
Nechaj sa obklopiť zvukom, ktorý dokáže evokovať pocit, že sa ozýva zo všetkých strán. Pokiaľ hra podporuje technológiu Tempest 3D AudioTech, tvoje okolie v slúchadlách alebo reproduktoroch televízora dočista ožije. Pre ešte lepší zážitok odporúčame vyskúšať slúchadlá Pulse 3D.