Cena
145,84 €

Výrobca

Skladom - dodanie (2-10 dni)
ks

Worx Fúkač lístia WG543E + akumulátor 4.0 Ah i Nabíjačka viac

Aku fukár/vysávač na lístie V 40 od značky Worx presvedčí svojím režimom fúkania i vysávania. V oboch prevádzkových režimoch vám váš nový záhradný pomocník rýchlo ukáže, že na záhrade dokáže urobiť poriadny rozruch.

Aku fukár/vysávač na lístie Worx 40 V je praktický pomocník, ktorého môžete začať okamžite používať, pokiaľ máte 20V akumulátory potrebné pre jeho prevádzku. Budete potrebovať 2 dobíjacie batérie, aby ste mohli svojmu novému záhradnému priateľovi dodať celkom 40 V napätia.

Ak nemáte zatiaľ doma žiadne akumulátory zo systémovej platformy Worx a navyše potrebujete aj nabíjačku, pozrite sa po nich jednoducho v našej ponuke a kúpte si ich. Vhodné 20V akumulátory majú kapacitu 2,5 alebo 4 Ah. Podľa toho, ako dlho plánujete pracovať, postačia akumulátory s väčšou alebo menšou kapacitou. Pokiaľ vlastníte aj ďalšie náradie značky Worx, ktoré rovnako funguje na 20V akumulátory, budete ale už vybavení a napadnutému lístiu môžete ihneď začať naháňať hrôzu.

S napätím 40 V fukár pobeží s maximálnym objemom vzduchu 575 m³/h. To potom na záhrade nezostane list na liste. A s rovnakou silou, akú tento aku ťahúň vzduch vyfukuje von, ho tiež nasáva dovnútra. V režime vysávania sa záhradný odpad premiestňuje do zberného vaku. Vak je súčasťou balenia. Má objem 35 l. Po nastavení režimu prístroja začne fukár/vysávač na lístie s veľkolepým predstavením. Nasávaniu tohto aku zariadenia nebudú vzdorovať ani odhodené kusy papiera či malé plastové fľaše. Svoju záhradu budete mať dokonale čistú, než by ste povedali švec.