Zapf BABY born Magic Girl 43 cm (827956)


Cena
49,44 €

Výrobca

Skladom - dodanie (2-10 dni)
ks

Zapf BABY born Magic Girl 43 cm (827956) viac

BABY born dievčatko nedokáže pochopiť, prečo už musí ísť do postieľky. Vonku je ešte predsa svetlo.

Mamička a otecko ale majú skvelý trik: stačí v pusinke otočiť cumlíkom a BABY born sa zatvoria oči. 
Kiež by to bolo také jednoduché s každým bábätkom... Otočenie cumlíka bábike otvára a zatvára oči, nech je telo bábiky v akejkoľvek polohe.
Oči bábiky sú zároveň aj žmurkacie. Keď sa bábika položí na chrbát a nemá v pusinke cumlík, automaticky sa jej oči zatvoria. BABY born zo všetkého najradšej spí, je a kúpe sa.
Veľmi rada pije vodu zo svojej fľaštičky. Potom sa vyciká do plienky alebo do nočníka a roní skutočné bábikovské slzy.
Rovnako ako môže BABY born piť vodu, môže jesť aj kašu. Vie dokonca aj kakať. Ruky, nohy a hlava bábiky sú ľahko pohyblivé, takže prezliekanie oblečkov je hračka a skvelá zábava.
Telíčko bábiky z materiálu „Soft Touch“ je krásne mäkké a príjemné.
Súčasťou balenia je 10 doplnkov, ktoré podporujú funkcie bábiky, ružové body a čiapočka. BABY born s kúzelným cumlíkom. S 10 realistickými funkciami pre množstvo zábavy. Rôzne hry s bábikou BABY born povzbudzujú predstavivosť a bolo preukázané,
že podporujú rozvoj spoločenských zručností a hodnôt, ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia. Funkcia kúzelného cumlíka (otváranie a zatváranie očí) funguje iba s bábikami „BABY born s kúzelným cumlíkom“. Kúzelný cumlík je možné použiť aj ako bežný cumlík pre všetky bábiky BABY born veľkosti 43 cm. Funguje bez batérií. Vek: 3+